Wola Mielecka

Opis forum


#31 2012-06-26 22:35:52

trol

Gość

Re: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy

Jak to jest możliwe,że prezes Klubu Start Wola Mielecka,wozi sie po euro a klub nie stać na rejestracje zawodników?????
Skoro pan prezes taki bogaty żeby sie na euro pokazywać to niech zasponsoruje rejestracje a nie zdzieracie kase z ludzi!!!

 

#32 2012-06-28 20:12:45

PINOKIO

Gość

Re: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy

Słuchaj TROLU i nie oburzaj się na Pana Prezesa . On nie jest właścicielem tego klubu i nie musi dokładać się do tego zasranego interesu. Jeśli już to On chciałby wykroić coś dla siebie z tego tortu

 

#33 2012-06-29 15:30:37

trol

Gość

Re: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy

Hahaha... przecież wszyscy wiemy jakie są realia współczesnego polskiego futbolu...
jakoś nie chce mi sie wierzyć,że pojechali sobie na euro z własnej kasy...

 

#34 2012-06-30 16:42:33

 Mariusz K.

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-11
Posty: 21
Punktów :   
WWW

Re: Wolne wnioski - Uwagi i propozycje na różne tematy

Pytanie do "trola" opisz proszę jakie są te realia.
Ja z informacji jakie uzyskałem od prezesa wiem, że zapłacił z własnej kieszeni 675zł + koszty wyjazdu.
Gdyby nawet dostali prezesi klubów bilety gratis to była, by to jakaś rekompensata za ciężką pracę jaką społecznie wykonują.
Ja mam ogromny szacunek do prezesów w naszym klubie, bo większość z nich poza pracą dołożyła jeszcze własne pieniądze do tego naszego wspólnego dobra jakim jest START. Łatwo się krytykuje trudniej coś zrobić. Dziś w południe byłem na stadionie i w skwarze ponad 30st. prezes na traktorku kosił stadion. Co w tym czasie robili Ci, którzy dużo mają do powiedzenia?

tu zdjęcie z koszenia:    http://www.wolamielecka.info/index.php?p=1_29_prezes


Mariusz Kawalec

Offline

 
http://www.wolamielecka.info/

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.komputerownik.pun.pl www.smartshop.pun.pl www.gv.pun.pl www.diablo2anime.pun.pl www.rifp.pun.pl