Wola Mielecka

Opis forum


#16 2012-03-18 20:26:26

anna77

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-17
Posty: 3
Punktów :   

Re: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej

Tylko że te posty panie Mariuszu mogą napisac rózne osoby mieszkające pod jednym dachem. Pan chyba nie mieszka sam w domu.

Offline

 

#17 2012-03-18 22:19:45

Konrad

Gość

Re: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej

Czyli jest więcej tak prymitywnych osób jak Pani?
Tuż to smutne.

 

#18 2012-03-22 13:36:13

Sportowiec

Gość

Re: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej

Poczynaniami sołtysa Sobonia z tylnego siedzenia steruje nie kto inny, tylko Pan B. , były radny gminy,poprzedniej kadencji. Próbując odwołać obecnych radnych gminy wszedłby wraz z Panem M. na ich miejsca. Dlatego sołtys chciał za wszelką cenę utajnić zebranie Rady Sołeckiej, żeby to nie dotarło do wiadomości mieszkańców.

 

#19 2012-03-22 19:22:34

KERMIT

Gość

Re: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej

To ma sens. Przecież Sobonia wyciągnął z niebytu Bożek. Pamiętam że na wybory na sołtysa zgonił całe towarzystwo piłkarzy, i tym sposobem Soboń nim został. Bożkowi potrzebny był sołtys, bierny, mierny ale wierny jak pies. I to ostatnie pozostało mu do dzisiaj.

 

#20 2012-03-22 19:57:08

Stefan Kisiel

Gość

Re: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej

Panowie radni  nie po to głosowaliśmy na Was by was jakaś ciemnota odwoływała. Tak dalej trzymać i do przodu; nie używam brzydkich słów bo rekolekcje a w niedzielę Gorzkie Żale, więc może usiąść i się pomodlić o zdrowie bo o rozum za późno. Jesteśmy z Wami.

 

#21 2012-03-22 20:38:21

anna77

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-17
Posty: 3
Punktów :   

Re: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej

To ja mam pytanie. Dlaczego nikt nie startował w ostatnich wyborach na sołtysa oprócz Pana Sobonia.
Panie Kawalec , czy w puszczonych motylach jest jakaś wzmianka o odwołaniu Pana i Kołodzieja. Ja tego nie widziałam.

Offline

 

#22 2012-03-23 20:25:04

mario

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-16
Posty: 3
Punktów :   

Re: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej

W ostatnim wydaniu Wizjera regionalnego ukazał się bardzo ciekawy artykuł pl " Herostrates z Woli Mieleckiej". Polecam go wszystkim. Naprawdę warto przeczytać.

Offline

 

#23 2012-03-23 20:46:48

Feklix

Gość

Re: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej

To ja się pytam ciebie Anna 77 kogo ty się pytasz ? I od kogo oczekujesz odpowiedzi? To ja ci dam radę! Usiądź na dupie, przed lustrem, i popatrz sobie głęboko w oczy! Co zobaczysz? Siebie sołtysi ryj!!!.

 

#24 2012-03-24 17:48:16

Konrad

Gość

Re: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej

Widać, że autora tego artykułu (chodzi mi o artykuł w Wizjerze Regionalnym), jak i wiele innych osób boli to, że w końcu ktoś się im przeciwstawił i za wszelką cenę chcą go uciszyć/usunąć.
Niech wszyscy, którzy mają coś do powiedzenia przyjdą na zebranie w niedzielę i powiedzą - szczególnie niejaki Mario I Anna77, będę z niecierpliwością czekał, aż pokażecie swoje twarze. Chyba, że tylko przez internet potraficie pluć na innych, a samemu gówno robić.

Pozdrawiam

 

#25 2012-03-26 15:12:40

Marcin Wójcik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-13
Posty: 4
Punktów :   

Re: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej

Witam.
Dawno nie pisałem, bo powiem szczerze czuję się zniesmaczony cała tą atmosferą wokól Woli Mieleckiej i wstyd mi za niektórych mieszkańców naszej miejscowości. Mam tylko jedną wielką prośbę do wszystkich, którzy piszą na tym forum , aby wzięli sobie do serca apel p. Mariusza Kawalca o kulturalną dyskusję. Jeśli ktoś ma odwagę obrzucać inwektywami drugą osobę niech ma też odwagę zrobić to otwarcie. Z tego co zauważyłem tylko dwie osoby na tym forum dokonało wpisów pod własnym nazwiskiem.
Z okazji nadchodzących Świąt Wielkiejnocy pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim współmieszkańcom.
ALLEJUJA!!! i do przodu, bo teraz może być już tylko lepiej:D
P.s.1 do "koka"- Czy ma Pan/i na mysli całą Radę? Jeśli tak to czuję się urażony. A tak na marginesie niech każdy odpowie sobie na pytanie: kto jest większym idiotą- ten kogo wybrali, czy ten kto na tego idiotę głosował?
P.s.2 do "Konrad"- Prawdę powiedziawszy Pańskiej twarzy też nie widzialem na zebraniu, na liście obecnych nie było nikogo o nicku "Konrad"

Ostatnio edytowany przez Marcin Wójcik (2012-03-26 16:05:32)

Offline

 

#26 2012-03-26 16:59:30

KERMIT

Gość

Re: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej

Panie Wójcik, jestem skłonny w jednym zgodzić się Panem, z tym że idą święta. Czy tylko okres świąt powinien być powodem kulturalnych zachowań? A pozostały okres polskim piekiełkiem, rodem z kabaretu Olgi Lipińskiej? Różni ludzie mają różne smaki. Jak zauważyłem z Pańskiej wypowiedzi, jest Pan smakoszem rady sołeckiej. Wcale mnie to nie dziwi, że jako radny sołecki, ma bardzo wybiórczy smak. Z okazji Świat Wielkiej Nocy życzę Panu wszystkiego najlepszego, szczególnie lepszego wyczucia sytuacji i poprawy smaku.

 

#27 2012-03-26 19:21:13

Klaudia

Gość

Re: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej

Do dnia zebrania wiejskiego dochodziły mnie informacje o konflikcie pomiędzy Panem Kawalcem a Panem sołtysem i częścią rady sołeckiej. Wydawało mi się że zachowania Pana Kawalca są jakby trochę histeryczne w stosunku do sołtysa. Pomyliłam się bardzo. To co zobaczyłam przed rozpoczęciem zebrania, wprawiło mnie w osłupienie. Nawet nie chamskie ale bandyckie zachowanie radnego Sobonia Mariana w stosunku do Pana Kawalca w obecności pełnej sali przybyłych osób, dobitnie świadczy o jego kulturze osobistej. Zachowanie to budzi poważne obawy o stan psychiczny tego pana. Oraz dyskredytuje go w oczach mieszkańców jako człowieka godnego zasiadać w radzie sołeckiej i reprezentować nas mieszkańców. Tryb prowadzenia zebrania przez sołtysa świadczy o arogancji i nie poszanowaniu zasad demokracji. Po prostu brak słów na to wszystko co wyprawiają ci bracia Sobonie!!!

 

#28 2012-03-26 20:02:41

koka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-15
Posty: 6
Punktów :   

Re: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej

Przeczytałem raz jeszcze swoją wypowiedź i nie widzę nic co mógłbym zmienić, no może poza jednym
"Czy ma Pan/i na mysli całą Radę? Jeśli tak to czuję się urażony" - mam na myśli tych nagranych którzy kompromitują się słownictwem i chamstwem (wulgaryzmami), jakoś nie słyszałem żeby M. Kawalec dostawał takiej furii w związku z niechęcią do P. Soboniów czy radnego Maziarza.
I jeśli nie nie udzielałeś (udzielasz) się w podobny sposób na takich spotkaniach to chylę czoło. Rada jest po to żeby ustalić pewne problemy i potrzeby we wsi a nie dla "bicia piany". I właśnie dlatego kibicuję  p. Kawalcowi:) Mi się podoba że właśnie nagrywa. Przynajmniej wiem co moi wybrankowie i reszta radnych planuje w naszej gminie. A co - płacę podatki? - przynajmniej wiem na co idą pieniążki...
Wesołych Świąt i kubeł zimnej wody z ok. Dyngusa co niektórym;)

Offline

 

#29 2012-03-26 20:39:39

Stefan Kisiel

Gość

Re: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej

tego człowieka, który napadł na Pana Kawalca, ochrona powinna od razu wyprowadzić w kaftanie bezpieczeństwa i odwieźć w ustronne miejsce. Ciekawe czemu co niektórzy boją się prawdy, lecz i tak wszystko widać i słychać. Ten "gość" chyba nie zna pojęcia "groźby karalne"- cyrk w dużej wsi też jest potrzebny a może nadmiar kasy uderza do głowy.

 

#30 2012-03-26 21:00:59

Franek

Gość

Re: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej

Soboń M. zachował się w sposób bezecny i nikczemny. Próbując szantażem i zastraszeniem wymusić na Panu Kawalcu zaprzestanie rejestracji przebiegu zebrania wiejskiego. Pomyliło się Soboniowi zebranie wiejskie ze  spotkaniem chuliganów przy budce z piwem.

 
http://www.wolamielecka.info/

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.treningpilkarski.pun.pl www.19ciezkowice64.pun.pl www.sofd63.pun.pl www.funnykillers.pun.pl www.4zsh.pun.pl