#31 2012-03-27 00:09:31

 Mariusz K.

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-11
Posty: 21
Punktów :   
WWW

Re: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej

Zobaczcie http://www.youtube.com/watch?v=bHjX9yAYfPA w 49 sekundzie jak biją brawo widać, że przewodnicząca KGW (druga głowa od lewej na dole ekranu) bije brawo Panu Soboniowi. Widać podoba się jej takie zachowanie. 
Mariusz Kawalec.

Offline

 

#32 2012-03-27 17:06:26

Marcin Wójcik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-13
Posty: 4
Punktów :   

Re: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej

Koka właśnie o tę "całą Radę" mi chodziło. Dzięki za wyrozumiałość i odpowiedź. Pozdrawiam.
KERMIT chyba trochę opatrznie mnie zrozumiałeś. Może będzie okazja porozmawiać w realu to wyjaśnimy sobie to male nieporozumienie. Poza tym bardzo fajnie napisany post, z chumorem, inteligentnie, kulkuralnym językiem. Brawo! Właśnie o to chodzi. Jeśli wszyscy w takim tonie będą się wypowiadać to napewno się dogadamy i będzie to z pożytkiem dla Woli.
Mariusz wydaje mi się, że te brawa były dla Ciebie, a nie dla Mariana Sobonia. W tle słychać głosy: "Marian daj spokój". Z tego co wiem to ludzie na Woli w ogromnej większości chcą by zebrania nagrywać i publikować. Bywa, że ktoś nie może być osobiście na zebraniu i wtedy chętnie oglądnie i posłucha o czym była mowa. Myślę że nie ma lepszego sposobu na to by się dowiedzieć co było na zebraniu jak nagranie. Ludzie mogą coś przekręcić, czegoś nie dosłyszeć, a nagranie mówi prawdę.

Ostatnio edytowany przez Marcin Wójcik (2012-03-27 17:13:44)

Offline

 

#33 2012-03-27 17:23:20

 Mariusz K.

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-11
Posty: 21
Punktów :   
WWW

Re: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej

Marcin zobacz dokładnie kiedy rozlegają się brawa - jak Soboń zabiera dyktafon. To jak miały by, te brawa być dla mnie?

Offline

 

#34 2012-03-27 18:28:42

koka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-15
Posty: 6
Punktów :   

Re: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej

To ja tak od siebie dorzucę "z życia wzięty" podobny przypadek prosto z dyskusji na jednym z forów internetowych. Wychodzi na to że przy cichym przyzwoleniu a nawet wsparciu "władzy" można wszystko...
LINK:
http://www.wykop.pl/link/142581/cios-pr … i-sadowej/
z  dyskusji:
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/sl … omosc.html
Jak widać jednych można za to ścigać - innych nie...
Nadmieniam że nie jestem zachwycony niektórymi działalnościami Rydzyka - ale przeciwwaga dla TVN-u powinna być:)

Offline

 

#35 2012-03-28 11:34:11

JANUSZ

Gość

Re: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej

Panie Kawalec, proszę nie dziwić się Pani Przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich w Woli Mieleckiej że tak dziarsko bije brawo braciom Soboniom. Ma za co być wdzięczna, dostała zestaw kawowy (z funduszu sołeckiego było 1tys. zł) za 2,5 tyś.zł. Zestaw który nie mógł być oficjalnie zakupiony z tego funduszu dla KGW, więc okrężną drogą poprzez szkołę trafił do niej. Należy dokładnie przyglądnąć się tej organizacji, która zapewnia nas mieszkańców że działa społecznie. Działalność gospodarcza polegająca na wypożyczaniu zestawów kuchennych i zastaw obiadowych na wesela i czerpanie z tego zysków, nie ma nic wspólnego z działalnością społeczną. Żeby prowadzić  działalność zarobkową KGW powinno dokonać rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym. Z chwilą dokonania wpisu w KRS, nabywa osobowość prawną. Sprawdziłem w Krajowym Rejestrze taka organizacja pod nazwą Koło Gospodyń Wiejskich w Woli Mieleckiej nie figuruje. Brak rozliczenia zysków z tej działalności w bilansie rocznym Gminy Mielec skłania do zadania pytania, gdzie podziały się pieniądze i na co zostały przeznaczone? Najprędzej tą sprawę powinien wyjaśnić Urząd Skarbowy w Mielcu !

 

#36 2012-04-02 13:36:38

Robert

Gość

Re: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej

Maziarzowi wydaje się że z racji urodzenia na Woli ma jakieś specjalne przywileje. Takie przywileje mają tylko rody królewskie. Jego nie posadził bym nawet w chlewie wśród królików i świń. Jego zachowanie po zakończonym zebraniu wiejskim kwalifikuje się do zgłoszenia do Prokuratury, gdyż było to zastraszanie i grożenie, co w związku z art. 190 par. 1 K.k (Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jego szkodę podlega grzywnie lub karze pozbawienia wolności do lat 2. To samo dotyczy Sobonia Mariana dla którego takie postępowanie stało się normą. Dość pobłażania warchołom i wichrzycielom.

 

#37 2012-04-02 15:24:43

Konrad

Gość

Re: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej

@Robert
Popieram w 100%. Nauczyły się świnie, że mogą tak robić to robią tak nadal - ludzie w końcu się ockną i zobaczą kto jest "tym złym".

 

#38 2012-04-02 16:07:36

ICEK

Gość

Re: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej

Panie Mariuszu szkoda zdrowia i czasu na pisanie na temat karygodnego postępowania sołtysa i jego wasali. Do umysłów tych ludzi nie dociera to że jako osoby piastujące funkcje publiczne nie powinny postępować w ten sposób. Niestety to jest element nie reformowalny, tak zwany BETON MORALNY!

 

#39 2012-04-02 17:29:34

acta00

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej

Mariusz zrob porzadek z bracmi "S"  i z tym poje..... Maziarzem.

Offline

 

#40 2012-04-02 20:42:22

koka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-15
Posty: 6
Punktów :   

Re: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej

Ten jasnowłosy z ,,Zaolzia" to niech lepiej podziękuje swojemu konikowi który w czasach rozwożenia mleka musiał mieć trzeźwy umysł bo w tych czasach po pierwszym dniu takiej pracy wylądowałby w wytrzeźwiałce. Teraz za politykę będzie się brał -,,bo się w Woli urodził" he he. A wnuczków pilnować dziadku...

Offline

 

#41 2012-04-03 12:06:56

mieczyslaw

Gość

Re: Odwołanie radnych - nagranie z Rady Sołeckiej

Panie Kawalec, Panowie radni, czas najwyższy uderzyć się we własne piersi i powiedzieć "mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa. Cała ta sprawa z sołtysem i radą sołecką nie zaczęła się nagle z niczego. Jest to splot różnych okoliczności które miały wpływ na styl jego zachowania i metody postępowania. Danie przyzwolenia na takie metody postępowania oraz brak reakcji z Waszej strony zachęciły sołtysa i część radnych do coraz większej arogancji i zuchwałości w łamaniu zasad demokracji, poprzez zawłaszczanie dla siebie coraz większej władzy i nie liczenie się z opinią społeczności naszej wsi. Niezaprzeczalne jest to że część mieszkańców popiera takie metody postępowania, czemu dała wyraz na ostatnim zebraniu wiejskim. Niestety jest to smutne ale prawdziwe. Smutne jest to że można tak łatwo manipulować ludźmi, szczególnie w sytuacji kiedy chce się ich pozbawić dostępu do informacji. Informacji o sposobie i metodach działania osób przez nas wybranych. Dlatego zwracam się do Was Panowie radni o większe wyczulenie na styl i metody działania sołtysa i Was radnych, aby przeciąć dalsze dyktatorskie zapędy sołtysa.

 
http://www.wolamielecka.info/

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
jak mozna szbko sie napic wodka brak numeracji wstępu praca licencjackie www.polskikorpusinwazyjny.pun.pl lakier do przelotek wojownik body jak zarobić na ku